Тренування та навчання з плавання для дорослих в групах в Києві

Наші тренери справжні профі!

Якщо у вас з’явилося непереборне бажання займатися з тренером, то у нас для вас хороші новини!


Ми починаємо проводити тренування з плавання для дорослих. Заняття будуть проходити на базі спортивного комплексу "Сирець" за адресою м. Київ, вул. Володимира Сальского (Котовського), 4 в групах (до 6 чоловік в кожній). Також, групи будуть поділені за рівнем підготовки плавців: "навчання для початківців" та "підготовка до змагань". Ми вмрішили, що саме ранковий час є оптимальним для тренувань дорослої людини, тому плавати будемо що понеділка, середи та п'ятниці о 7, 8 та 9 годині ранку. Дні та час ви обираєте самостійно в залежності до вашого рівня підготовки та вільного часу.

Головною на бортику буде ЮлІя Ковальова - Майстер Спорту України, екс-чемпіонка України з плавання, Чемпіонка та рекордсменка України з плавання в категорії "Мастерс", переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з плавання на відкритій воді.

Зверніть увагу! При собі потрібно мати довідку від лікаря для відвідування басейну, окуляри та шапочку для плавання, купальний костюм.
 

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ**Вартісь відвідування басейну вже включена в ціну абонементу. Додатково оплачувати вхід в басейн НЕ ПОТРІБНО. **Тренування в абонементі дійсні протягом одного календарного місяця з моменту покупки. Не використані протягом місяця тренування автоматино анулюються :(
Приєднуйтесь до нас, адже навчатися ніколи не піздно, а покращувати свою техніку та результати можна, практично, нескінченно ;) Дізнатися усі деталі, поставити запитання та записатися на тренування ви можете одним з представлених нижче способів:
1. В особистих повідомленнях на НАШІЙ СТОРІНЦІ в Facebook;
2. Зателефонувавши, або через повідомлення у Viber на номер 098-837-94-55


ТРЕНУВАННЯ
Loading...