Про нас - Marlin Swimming Club | Marlin Masters | Плавальний Клуб Марлін | Марлін Мастерс

ПРО НАС

Спортивний клуб Марлін був заснований у 2014 році


Першими змаганнями для нас став старт в естафеті по тріатлону. Далі були перші змагання з плавання у категорії Мастерс. Тоді клуб представляли усього двоє учасників. Сьогодні наша команда налічує близько 50 членів і щороку ця цифра збільшується.

У 2016 році клуб отримав статус неприбуткової громадської організації


До складу правління увійшли Леонід Ковальов (голова правління), Ярослав Григорович (заступник голови) та Юлія Ковальова (секретар). З 2017 року клуб Марлін є офіційним членом федерації плавання України.

Ми постійно прагнемо прививати нашим членам любов до спорту


Допомагаємо у підготовці та участі у змаганнях з таких видів спорту, як плавання, плавання на відкритій воді, біг і тріатлон.

Marlin Sport Club входить до списку лідерів у плаванні в категорії Мастерс


Вступаючи до нашого клубу ви будете мати можливість виступати на змаганнях у складі молодої, потужної команди, а також отримаєте:

- постійну підтримку товаришів по команді;
- офіційну ліцензію, яка дозволить вам приймати участь чемпіонатах світу та Європи з плавання у категорії Мастерс;
- допомогу у оформленні усіх необхідних документів для участі у різних спортивних заходах;
- допомогу у реєстрації у змаганнях;
- можливість виступати у складі єстафетних команд.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Хоч, нещодавно, ми і запустили групові тренування з плавання для дорослих на платній основі, спортивний клуб "Марлін", в першу чергу, є товариством однодумців. Приєднавшись до нас ви атоматично потрапляєте у нашу команду для участі у змаганнях (якщо, звісно, самі цого забажаєте). Нашою основною метою є популяризація плавання та інших видів спорту серед любителів, які не знають з чого почати. Також серед наших членів є професійні спортсмени та тренери. Тобто, при неохідності, ви зможете отримати від них будь-яку консультацію абсолютно безкоштовно.


Приєднуйтесь до нас!

Членство у клубі безкоштовне! А для реєстрації просто перейдіть за посиланням і заповніть анкету. Будь які питання ви можете задати зручним для вас способом. Сторінка з контактами вам в цьому допоможе.

ТРЕНУВАННЯ
Loading...