Тренування з плавання на відкритій воді в Києві

Приєднуйтесь до наших запливів

Ми починаємо сезон тренувань з плавання на відкритій воді 2021


Вже котрий рік поспіль ми оголошуємо початок групових тренувань на відкритій воді. Заняття будуть проходити на чудовому озері Міністерка (Редькино), що знаходиться на Оболоні м. Києва. Також, групи будуть поділені за рівнем підготовки плавців: "початкове навчання для новачків" та "запливи для досвідченних плавців". Тобто тренування будуть проходити в окремі дні для спортсменів різних рівнів підготовки, а саме:

Вівторок о 8:00 - Тренування для досвідчених плавців, які вже брали участь у змаганнях і хочуть вдосконалити свої швидкісно-витривальні можливості. Запливи будуть складатися з відпрацювання технічних елементів, плавання на довгі відрізки, моделювання змагальних моментів і т.д.;

Четвер о 18:00 - Тренування для новачків, для тих хто вже впевнено плаває в басейні і вирішив познайомитись зі світом відкритої води. На заняттях можна буде отримати базові знання про те, чим відрізняеться плавання в басейні та на відкритій воді. Також ви дізнаєтесь, яку техніку обрати для різних плавальних умов, як зручно плавати в групах, добре орієнтуватись на місцевости та багато іншого.

Субота 18:00, або Неділя о 9:00 - Тренування для всіх бажаючих, хто хоче добре та з користю провести час. У програмі заходу розминка на суші і заплив на 2-3км (за бажанням можна скоротити).

Зверніть увагу! На відміну від минулих сезонів тепер на тренування потрібно записуватись завчасно. Мінімальна кількість учасників ТРОЄ. Залишити попередню заявку на участь можна двома способами:

- в приватних повідомленнях на нашій сторінці у Фейсбук;
- подзвонивши або повідомленням (Вайбер, Телеграм) на номер 097-904-01-14
 

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬПід час запливу, речі учасників будуть під постійним наглядом.


Приєднуйтесь до нас, адже навчатися ніколи не піздно, а покращувати свою техніку та результати можна, практично, нескінченно ;) Дізнатися усі деталі, поставити запитання та записатися на тренування ви можете одним з представлених вище способів!

Сезон тренувань на відкритій воді 2021 завершено! Дякуємо усім за чудову компанію! Побачимось у 2022 :)

ТРЕНУВАННЯ
Loading...